Angelo Gelato Caffe - Rybnik

Adresa: Rynek 17, 44-200 Rybnik, Polska.

Odbornost: Kawiarnia.
Další zajímavé informace: Ogródek, Na miejscu, Dostawa, Dobra kawa, Dobre desery, Duży wybór herbat, Posiłki w pojedynkę, Dobre miejsce do pracy na laptopie, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Kawa, Małe porcje, Szybka przekąska, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Kameralne, Modne, Niezobowiązująca atmosfera, Spokojne, Studenci, Turyści, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Recenze: Tato firma má 150 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.7/5.

📌 Umístění tohoto Angelo Gelato Caffe

Angelo Gelato Caffe Rynek 17, 44-200 Rybnik, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Angelo Gelato Caffe

  • Poniedziałek: 09:30–18:30
  • Wtorek: 09:30–19:30
  • środa: 09:30–19:30
  • Czwartek: 09:30–19:30
  • Piątek: 09:30–19:30
  • Sobota: 09:30–20:00
  • Niedziela: 10:30–20:00

Angelo Gelato Caffe

Angelo Gelato Caffe je kawiarnia nacházející se v Adresa: Rynek 17, 44-200 Rybnik, Polska. Je specializována na poskytování kawové a desérkové služby.

Hlavní služby

  • Odbornost: Kawiarnia
  • Doba otevření
  • Požadavky na objednávku

Poloha a přístup

Angelo Gelato Caffe se nachází v centrální části města Rybnik, blízko rynku. Východně od kawiarní je ulice Rynek s numerousmi obchody a restauracemi. Pro arrivádu do kawiarní je možné použít veřejnou dopravu nebo parkovat v blízkosti.

Vynikající vlastnosti

Angelo Gelato Caffe nabízí spoustu vynikajících vlastností, včetně:

  • Dobrá kvalita kawové a desérkové masa
  • Dušší porce
  • Množství smaků kawové a desérkové masa

Praktické informace

Angelo Gelato Caffe je otevřeno denně od 8:00 do 20:00. Pro zjištění přesné pracovní doby, se doporučuje kontaktovat zařízení přímo telefonicky. Kávovna nabízí také dodávky a poskytuje místa sítě pro laptop.

Recenze

Angelo Gelato Caffe má Recenze: Tato firma má 150 recenzí na Google My Business. hodnocení zákazníků, s průměrným hodnocením Průměrné hodnocení: 4.7/5. z 5. Zákazníci vyzdvihují kvalitu kawové a desérkové masa, vyhodnocené jako velmi dobrá. Vyzdvihují také dobrý service a comfortable místo.

Polecam Lody очень dobre, dużá porcje

Pyszne lody, duże gałki, miła obsługa. Jak dla mnie jest tam za głośno. Może zbyt małe pomieszczenie w którym chcą zmieścić więcej klientów, nie wiem, nie było pełno jednak . Jak

Najlepsze lody w okolicy. Duże porcje, mnóstwo smaków do wyboru. Dojeżdżamy 30 min z naszej miejscowości do Rybnika tylko na tę lody

Kawarnia znajduje się przy rynku. Wewnątrz nie ma zbyt wiele miejsc. Warto jednak wstąpić na smaczne lody, których porcje są spore. Do wyboru jest wiele różnych smaków. W ofercie

Właściwy parkowanie jest tuż u kawiarni. Dostępne są také dla osób na wózkach.

👍 Recenze na toto Angelo Gelato Caffe

Angelo Gelato Caffe - Rybnik
Andrzej O.
5/5

Kawiarnia znajduje się przy rynku. Wewnątrz nie ma zbyt wiele miejsc. Warto jednak wstąpić na smaczne lody, których porcje są spore. Do wyboru jest wiele różnych smaków. W ofercie są też desery, ciasta i oczywiście kawa.

Angelo Gelato Caffe - Rybnik
Wojciech T.
5/5

Polecam👌👌Lody bardzo dobre, duża porcja

Angelo Gelato Caffe - Rybnik
Julia B.
4/5

Pyszne lody, duże gałki, miła obsługa. Jak dla mnie jest tam za głośno. Może zbyt małe pomieszczenie w którym chcą zmieścić więcej klientów, nie wiem, nie było pełno jednak ... Jakoś za głośno.

Angelo Gelato Caffe - Rybnik
Natalia 9.
5/5

Najlepsze lody w okolicy. Duże porcje, mnóstwo smaków do wyboru. Dojeżdżamy 30 min z naszej miejscowości do Rybnika tylko na tę lody

Angelo Gelato Caffe - Rybnik
Jan K.
5/5

Mega dobre i bardzo duże gałki. Jak dwie w innych lodziarniach.

Angelo Gelato Caffe - Rybnik
Leszek B.
5/5

Duże smaczne porcje, warto.

Angelo Gelato Caffe - Rybnik
Rafał W.
5/5

Bardzo dobre lody i duże gałki jak na taką cenę

Angelo Gelato Caffe - Rybnik
Paweł S.
5/5

Genialne lody biała czekolada z pistacja!

Go up