CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca

Adresa: Zachodnia 89, 99-100 Łęczyca.
Telefon: 247213143.
Webová stránka: facebook.com
Odbornost: Restauracja, Bar.
Další zajímavé informace: Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Prywatna sala, W ofercie dania wegetariańskie, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Dla całej rodziny, Możliwe rezerwacje, Karty debetowe, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Odpowiednie dla dzieci.
Recenze: Tato firma má 366 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.8/5.

📌 Umístění tohoto CHONOTU - Restauracja Orientalna

CHONOTU - Restauracja Orientalna

CHONOTU je orientalní restaurace nacházející se v Łęczyce na adrese Zachodnia 89, 99-100. Je ideálním místem pro ty, kteří hledajíspecializovanou orientální kuchyni v tomto regionu.

Restaurace nabízí širokou paletu specialit, které jsou připraveny z čerstvých ingrediencí. Kromě výborného jídla, CHONOTU také nabízí milé vnitřní prostředí, místo na Außenverzehr, dostupné ceny a možnost objednat jídlo na odběr bez kontaktu. Dále nabízí malé porce, koláče, káva, piwo, prywatní místnost a možnost objednano catering. Pro metuje jedíte, je zde také v menu nabídka vegetariánských pokrmů.

Dostupnost a možnosti rezervací

CHONOTU je přístupné pro osoby v kolečkových židlích a je vybaveno parkovištěm pro ně. Restaurace nabízí možnost rezervací, karty kreditní i debetní karty a také krásné křesla pro kojení. Pokud máte malé děti, nemusíte se bát, že se zde necítíte dobře.

Recenze a hodnocení

CHONOTU má na Google My Business celkem 366 recenzí, s průměrným hodnocením 3.8/5.

Několik recenzentů označilo jídlo za dobré, milé vnitřní prostředí a možnost jíst venku. Část z nich však také zmínila malé nedostatky, jako je nevyčištěný stůl uvnitř nebo nedostatečně vyčistěné stolky po klientech. Tyto recenze naznačují, že je zde ještě prostor pro zlepšení, ale celkově se jedná o pozitivní hodnocení.

Závěr

CHONOTU je vynikající volbou pro ty, kteří hledají orientalní kuchyni v Łęczyce. S velkým výběrem pokrmů, milým vnitřním prostředím a dostupnými cenzami, je toto místo určeno pro všechny, kteří chtějí prožít výborný gastronomický zážitek.

👍 Recenze na toto CHONOTU - Restauracja Orientalna

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Przemysław G.
4/5

Dobre jedzenie, miłe wnętrze, możliwość zjedzenia na zewnątrz, ceny przystępne.
Była by piątka lecz również były małe niedociągnięcia. Jeden ze stolików wewnątrz się buja, stoliki po klientach mogłyby być lepiej przetarte.

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Adam F.
5/5

Pierwszy raz tutaj jadłem. Szczerze ceny przystępne, czas oczekiwania krótki. Porcję robią wrażenie. Co na plus nie jest doliczana opłata za opakowania na wynos, miłe zaskoczenie. Ja jak i narzeczona najedzeni, godzinę po spożyciu jeszcze żyjemy. Kurczak na chrupiąco w postaci dużego schabiora. Ryż też w porządku, surówka jak w każdym chińskim. Ciekawa alternatywa dla kebaba i okolicznych restauracji. Polecam spróbować.

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Arkadiusz Z.
2/5

EDIT 08.02.2022:
Niestety ale muszę zmienić opinię.
Nie wiem czy zmienił się kucharz czy co się wydarzyło ale niestety jest o wiele gorzej niż wcześniej.
Ostatnio zamawiałem zupkę po chińsku, zawsze była bardzo smaczna, ostra i wyraźna a w tym momencie otrzymałem wodę z małym dodatkiem przypraw. Pomyślałem - no cóż może gorszy dzień kucharza.
Jednak dzisiaj utwierdziłem się w tym że coś jest nie tak.
Danie które zamówiłem nie smakowało już jak kiedyś. Było bardzo słodkie, porcja o wiele mniejsza, dosłownie garstka ryżu i mniej mięsa.
Same sosy też się zmieniły, szczególnie ten ostry - który kiedyś był ekstra.
Poza tym w lokalu jak na tą porę to bardzo zimno.

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
JC
2/5

Wielokrotnie jadłem na miejscu i zawsze podobała mi się wielkość porcji. Tym razem wyjątkowo zamówiłem z dowozem i ilość kurczaka była dwa razy mniejsza. Do tego znalazłem włosa w środku pojemnika. Smakowo jedzenie bardzo dobre

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Agnieszka W.
1/5

Czekaliśmy ponad godzinę na jedzenie. Kurczak był bardzo słodki jak by ktoś dodał do niego sporą ilość cukru. Surówka z przed kilku dni o dziwnym smaku. Ogólnie nie polecam. Gdy lokal znajdował się na placu jedzenie było o niebo lepsze.

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Milena F.
1/5

Masakraaaa..... to co dzisiaj otrzymałam na wynos to jakaś pomyłka.Czekalam na nie godzine. Porcje bardzo małe a w dodatku smaku żadnego.... mięso strasznie czuć... nie wiem czym . Stare ? Myte w jakimś płynie ? Nie mam pojęcia... Całe zamówienie poszło do kosza , nie do zjedzenia, nie polecam i napewno tam już nigdy nie zamówię.

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Aleksandra G.
1/5

Edit opinii: zmieniam na jedną gwiazdkę. Jedzenie bardzo straciło na jakości. Do tego porcje zmalały o połowę. Dziś otrzymałam jakąś skiśniętą surówkę, która śmierdziała. W mięsie były jakieś skwarki ze spalenizny, nie wiem co to, ale całe danie śmierdziało spalenizną. Nie raz zdarzyło się również otrzymanie mięsa wątpliwej jakości, które było całe żylaste i twarde.

Kurczak w cieście, sajgonki i zupa z kurczakiem naprawdę całkiem smaczne, chociaż obok jakichkolwiek przypraw to one chyba nie stały. O reszcie się nie wypowiem, bo nie próbowałam. Natomiast nie raz zdarzała się sytuacja, że w jedzeniu był włos. Kolega miał za to w zupie muchę. Wstyd. A co do dowozu, to istna komedia. Zawsze to samo, półtorej godziny oczekiwania np. na sama zupę, albo same sajgonki w tak małym mieście to jakiś żart. Nie raz ten czas wydłużał się nawet do dwóch godzin. A kiedy dzwoni się dowiedzieć co z daniem, to pani odpowiada z wielkim grymasem. Nie raz zdarzyło się też, że nie przywieziono sosów, chociaż zawsze zaznaczam jakie sosy bym chciała. Mylenie zamówień też jest na porządku dziennym. Dziwne, że jak przyjdzie się na miejsce zamówienie dostaje się po 10 minutach, a jak się zadzwoni (niezależnie o jakiej porze), to czeka się w nieskończoność. Radziłabym popracować nad dowozem i obsługą klienta, bo pomimo całkiem dobrego jedzenia, tracicie w ten sposób klientów. Żenada.

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Marcel B.
3/5

długi czas oczekiwania, porcja przyzwoita sosy dobre lecz samo jedzenie pozostawia wiele do życzenia chinskie OZORKÓW TKACKA Dużo LEPSZE

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Przemysław G.
4/5

Dobre jedzenie, miłe wnętrze, możliwość zjedzenia na zewnątrz, ceny przystępne.
Była by piątka lecz również były małe niedociągnięcia. Jeden ze stolików wewnątrz się buja, stoliki po klientach mogłyby być lepiej przetarte.

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Arkadiusz Z.
2/5

EDIT 08.02.2022:
Niestety ale muszę zmienić opinię.
Nie wiem czy zmienił się kucharz czy co się wydarzyło ale niestety jest o wiele gorzej niż wcześniej.
Ostatnio zamawiałem zupkę po chińsku, zawsze była bardzo smaczna, ostra i wyraźna a w tym momencie otrzymałem wodę z małym dodatkiem przypraw. Pomyślałem - no cóż może gorszy dzień kucharza.
Jednak dzisiaj utwierdziłem się w tym że coś jest nie tak.
Danie które zamówiłem nie smakowało już jak kiedyś. Było bardzo słodkie, porcja o wiele mniejsza, dosłownie garstka ryżu i mniej mięsa.
Same sosy też się zmieniły, szczególnie ten ostry - który kiedyś był ekstra.
Poza tym w lokalu jak na tą porę to bardzo zimno.

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
JC
2/5

Wielokrotnie jadłem na miejscu i zawsze podobała mi się wielkość porcji. Tym razem wyjątkowo zamówiłem z dowozem i ilość kurczaka była dwa razy mniejsza. Do tego znalazłem włosa w środku pojemnika. Smakowo jedzenie bardzo dobre

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Adam F.
5/5

Pierwszy raz tutaj jadłem. Szczerze ceny przystępne, czas oczekiwania krótki. Porcję robią wrażenie. Co na plus nie jest doliczana opłata za opakowania na wynos, miłe zaskoczenie. Ja jak i narzeczona najedzeni, godzinę po spożyciu jeszcze żyjemy. Kurczak na chrupiąco w postaci dużego schabiora. Ryż też w porządku, surówka jak w każdym chińskim. Ciekawa alternatywa dla kebaba i okolicznych restauracji. Polecam spróbować.

CHONOTU - Restauracja Orientalna - Łęczyca
Agnieszka W.
1/5

Czekaliśmy ponad godzinę na jedzenie. Kurczak był bardzo słodki jak by ktoś dodał do niego sporą ilość cukru. Surówka z przed kilku dni o dziwnym smaku. Ogólnie nie polecam. Gdy lokal znajdował się na placu jedzenie było o niebo lepsze.

Go up