Elbląskie Centrum Usług Społecznych - Elbląg

Adres: Winna 9, 82-300 Elbląg, Polska.
Telefon: 556256100.
Strona internetowa: ecus.pl
Specjalności: Opieka społeczna.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 156 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

📌 Lokalizacja Elbląskie Centrum Usług Społecznych

Elbląskie Centrum Usług Społecznych Winna 9, 82-300 Elbląg, Polska

⏰ Godziny otwarcia Elbląskie Centrum Usług Społecznych

  • Poniedziałek: 07:30–15:30
  • Wtorek: 07:30–15:30
  • środa: 07:30–15:30
  • Czwartek: 07:30–15:30
  • Piątek: 07:30–15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Elbląskie Centrum Usług Społecznych, znajdujące się pod adresem Winna 9, 82-300 Elbląg, Polska, jest nieodłącznym elementem środowiska społecznego w regionie. Ten establishment zyskał sobie sławę jako jeden z czołowych dostawców usług społecznych w okolicy, oferując bogatą gamę rozwiązań dla osób potrzebujących wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji, można skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 556256100 lub odwiedzić ich stronę internetową ecus.pl.

Specjalnością Elbląskiego Centrum Usług Społecznych jest opieka społeczna, a także dostęp dla wszystkich, w tym osób na wózkach inwalidzkich. Oto kilka istotnych informacji:

- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Toaleta dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach

Firma cieszy się dobrej reputacji, co potwierdzają 156 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.6/5, co świadczy o wysokiej satysfakcjonliwości klientów.

Elbląskie Centrum Usług Społecznych to miejsce, w którym ludzie mogą znaleźć pomoc i wsparcie w trudnych sytuacjach. Zespół pracowników jest kompetentny i dbający o potrzeby klientów. Oferują indywidualne podejście i dostosowanie usług do konkretnych potrzeb. To miejsce, w którym można poczuć się bezpiecznie i zrozumieć, że nie jesteś sam w walce z wyzwaniami życiowymi.

👍 Recenzje dla Elbląskie Centrum Usług Społecznych

Elbląskie Centrum Usług Społecznych - Elbląg
Marcin P.
1/5

Dlaczego przyzwalacie krzywdzić ojcu trójkę synów, aktualnie dwójkę? Jeden z jedną kobietą, dwójka z drugą. Mocne dowody że człowiek ma problem z alkoholem i przemocą i co się dzieje? Nadal nastawia synów przeciwko własnej kochanej mamie niszcząc im psychikę od wielu lat. Czy robicie na tym biznes okołorozwodowy czyli na krzywdzie dzieci? Macie obowiązek natychmiastowo działać. Informuję, będziecie mieli głośne protesty pod miejscem pracy za takie działania - brak skutecznych działań. Macie służyć pomocą a nie ją zamiatać pod dywanik udając że wszystko jest dobrze.

Elbląskie Centrum Usług Społecznych - Elbląg
K K.
1/5

Odrażająca kobieta w "okienku" pierwszym 22.05.25, niemiła, wręcz pyskuje. Sztucznie napompowana, wieksza taka. Traktuje ludzi z pogardą, tylko facetów nie traktuje gorzej. Ten cały ecus do zmiany, normalnej osobie nie chce się tam przychodzić bo śmierdzi, obsługa jest ch.amska, powinny być wydzielone okienka aby każdy miał chociaż odrobinę prywatności, a nie każdy słucha z czym przyszedłeś.

Elbląskie Centrum Usług Społecznych - Elbląg
Urszula U.
1/5

Niepoważne miejsce,obsługa odrażająco niemiła, szczególnie wary obc..gary

Elbląskie Centrum Usług Społecznych - Elbląg
Disnejova D.
1/5

Nie miła obsługa człowiek nie idzie tam dla przyjemności. Nigdy więcej

Elbląskie Centrum Usług Społecznych - Elbląg
Bogdan R.
3/5

Jak kto nie musi nie polecam instytucji
Można załatwic co nieco ale dochód nie może przekraczać 770 zł / osobę z drugiej strony za te pieniądze żyć się nie da a jak poprosisz to to za mała kwota aby cię ktoś dobił jak można tak upodlic społeczenstwo napisał bym więcej ale brak słow na to jak traktują bezdomnych i bezrobotnych

Elbląskie Centrum Usług Społecznych - Elbląg
ZduN Z.
5/5

Pracownicy są pomocni z dużym doświadczeniem i bardzo kompetentni. Musiałem załatwić parę spraw związanych z osobami starszymi jak i zasiłkami i zostałem bardzo miło obsłużony zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami i normami. Jeżeli nie jest się zbyt roszczeniowym klientem, albo zwykłym leniem (nierobem), który uważa, że może siedzieć na garnuszku państwa, to panie chętnie pomagają i przyznają pomoc zgodnie z ich rozporządzeniem.

Elbląskie Centrum Usług Społecznych - Elbląg
Dominika M.
1/5

3 razy dzwoniłam i za kazdym razem słyszałam tylko żeby zostawić numer telefonu a Pani oddzwoni, wkoncu zadzwoniłam do kierowniczki która przyjęła skargę, wzięła mój numer telefonu i powiedziala że oddzwoni, zero kontaktu do dziś, specjalnie unikają kontaktu, nie można się skontaktować z Panią która prowadzi "moją" sprawę, to jakiś żart, od miesiąca olewają, nie można złożyć wniosku, unikają kontaktu, mają pomagać ludziom a nawet dodzwonić się nie można bo ciągle się rozłączają i mówią że oddzwonią

Elbląskie Centrum Usług Społecznych - Elbląg
ياروسلاف ?.
1/5

Bardzo opieszała i często niemiła obsługa. Głównym zadaniem pracowników jest szukanie haków aby odmówić pomocy lub przyznać ją w jak najniższej wysokości. Fatalna organizacja pracy - przyznawanie świadczeń na krótkie okresy, co w większości przypadków powoduje niepotrzebne wielokrotne ponawianie tych samych procedur administracyjnych, skutkujące długim oczekiwaniem na przyznanie pomocy.

Go up