Fundacja POMOCOWNIA - Warszawa

Adres: Staszica 7/Lokal U7, 01-188 Warszawa, Polska.
Telefon: 501163597.
Strona internetowa: pomocowniadlarodzin.pl
Specjalności: Psycholog.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Wymagane umówienie wizyty, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty.
Opinie: Ta firma ma 26 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

📌 Lokalizacja Fundacja POMOCOWNIA

Fundacja POMOCOWNIA Staszica 7/Lokal U7, 01-188 Warszawa, Polska

⏰ Godziny otwarcia Fundacja POMOCOWNIA

  • Poniedziałek: 11:00–20:00
  • Wtorek: 11:00–20:00
  • środa: 11:00–20:00
  • Czwartek: 11:00–20:00
  • Piątek: 11:00–20:00
  • Sobota: 09:00–17:00
  • Niedziela: Zamknięte

Fundacja POMOCOWNIA

Adres: Staszica 7/Lokal U7, 01-188 Warszawa, Polska.

Telefon: 501163597.

Strona internetowa: pomocowniadlarodzin.pl.

Specjalności:

Psycholog.

Inne ważne informacje:

  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
  • Toaleta
  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Opinie:

Średnia opinia: 4/5.

👍 Recenzje dla Fundacja POMOCOWNIA

Fundacja POMOCOWNIA - Warszawa
Marta K.
1/5

Gazeta Wyborcza w artykule „Dzieci płaczą w Pomocowni” zobrazowała co się tam dzieje. Radzę przeczytać każdemu kto samowolnie bierze pod uwagę skorzystanie z usług placówki i ma na celu dobro swojego dziecka a nie wygraną z drugim rodzicem. A tym biednym dzieciom, które są pod opieką tych okrutnych osób z powodu rozporządzenia Sądu serdecznie współczuję. Ewidentnie zarabia się tam na krzywdzie najmłodszych traktując ich w możliwie najgorszy sposób, ignorując ich prawo do wypowiedzi. To miejsce to machina samonapędzająca się, ciekawa jestem jak głęboko sięgają macki Pana prezesa w sądownictwie warszawskim bo to jest niewyobrażalne, żeby sąd mając wiedzę uwidocznioną w tym reportażu kierował tam biedne dzieci. Powinniście w więzieniu wylądować i żałuję, że nie mogę pomóc z tym porządku zrobić bo nie jestem klientem fundacji ani nie mam podobnych problemów w życiu mojej rodziny a jedynie zbulwersowanym obserwatorem. Warszawska Pomocownia to Przemocownia składająca się z niekompetentnych pracowników. Niedopuszczalne!

Fundacja POMOCOWNIA - Warszawa
REKSIO
1/5

Pomocownia to wspaniałe miejsce. Byłem tam na diagnozie rodzinnej w sprawie o opiekę nad dziećmi. Jak się okazało, że matka manipulowała dzieckiem aby zeznawało to co mu kazała, Pani stwierdziła że nie będzie wydawać pisemnego dokumentu bo "nie chce nikomu robić problemu".
Niestety, ale jak trzeba było płacić za wizyty wszystkich członków rodziny po kolei to obrzydzenia do pieniędzy nie mieli. Obrzydzenie przyszło jak trzeba było wyprodukować dokument który podsumowywał obserwacje i to co pani zdiagnozowała w trakcie rozmowy z dzieckiem.
A że było to na niekorzyść matki to zabrakło nagle papieru w drukarce.
Niestety nie polecam tego miejsca bo takie działanie uważam za nieetyczne. Z krzywdy ludzkiej zrobiono sobie biznes i to jest to miejsce które z tego czerpie korzyści. A wydawało się że to miejsce z misją. Porażka.

EDIT:
Nie jest prawdą to co Pan pisze. Robicie diagnozy rodzinne za pieniądze na co posiadam paragony i dowody płatności kartą. Diagnoza się odbyła i dokument otrzymaliśmy. Jednak nie były w niej podane obserwacje które zostały przekazane nam w trakcie podsumowania.
Rozumiem, że powyższe to nie powód do dumy ale proszę zachować odrobinę odwagi cywilnej by nie zakłamywać sytuacji

Fundacja POMOCOWNIA - Warszawa
Ka K.
3/5

Ja byłam i mam mieszane uczucia, testy które rozwiązywałam (otrzymywane przez Pana Pawła) nie zgadzały się z opinią Pana Pawła i dochodziło do spięć, wręcz narzucania zdania; interpretacji. Nie miałam poczucia, że moja sytuacja jest zrozumiana a konflikt rozwiązywany. Nie jest i nie była to moja pierwsza terapia czy kontakt z psychologiem, więc umiejętnie się wycofywałam ale wg mnie przekonanie Pana Pawła o nieomylności w ocenie przyćmiewa wszystkim obraz.

Fundacja POMOCOWNIA - Warszawa
Marcin G.
5/5

Polecam wszystkim to miejsce. Bardzo doświadczeni mediatorzy i psycholodzy. To miejsce kompleksowo dba o swoich pacjentów. W tym miejscu otrzymałem szczerą i prawdziwą pomoc. Osoby które, wystawiły negatywną opinię po prostu są ludźmi, którzy nie dojrzeli do tego by podjąć prawdziwą pracę nad sobą. Terapia nie jest łatwym i miłym procesem a terapeuta jest od tego by powiedzieć Ci to czego nie chcesz usłyszeć. Dziękuję Panie Pawle... za wszystko! Bardzo dobry Specjalista.

Fundacja POMOCOWNIA - Warszawa
Katarzyna D.
5/5

Wspaniałe, przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi. Prowadzący zajęcia świetnie przygotowani do roli i w pełni zaangażowani w swoją pracę. Dwulatka zachwycona! Polecam każdemu z małymi dziećmi

Fundacja POMOCOWNIA - Warszawa
Paulina W.
1/5

Dziwię się, że to miejsce jeszcze istnieje.
Sama niestety nie wiedząc, na co się piszę, byłam tam na konsultacji do grupy DDA.
Mężczyzna, który mnie przyjął, w połowie sesji, (przyciśnięty przeze mnie, bo czułam już, że nie tak powinien zachowywać się specjalista) przyznał, że nie jest psychologiem, nie jest też psychoterapeutą po wymaganym 4-letnim szkoleniu. Nie przeszkadza mu to jednak pracować w tym obszarze.

Gdy spytałam, czy prowadzi psychoterapię indywidualną, potwierdził. Gdy spytałam w jakim nurcie odpowiedział: "w swoim własnym". Tutaj to już się zaśmiałam, choć sytuacja była przerażająca.
Zdecydowanie stwierdził, że na pewno rozstanę się z partnerem, ale to dobrze, osoby DDA i tak nie mają szans na związek.
Bez żenady przyznał, że nie czyta żadnych książek, podręczników z obszaru psychologii, bo "on to wszystko wie z życia, nie musi nic doczytywać". Mało słuchał, opowiadał o sobie, jak to "wszystko już przeżył, a te wszystkie problemy, z którymi się spotyka to dla niego nic".
Czuję się wręcz naruszona, że podzieliła się z nim cząstką swoich trudności.
Fundacja zajmuje się też dziećmi - tu sytuacja jest już koszmarnie przerażająca, polecam wyszukanie artykułu na ten temat.

Fundacja POMOCOWNIA - Warszawa
Patrycja Z.
5/5

W fundacji brałam udział w grupie dla DDA. Pan Paweł stworzył bezpieczną, życzliwą przestrzeń a jego osobowość i intencje ułatwiły szybkie otwieranie się uczestników. Wymiana doświadczeń w grupie jest niecenionym wsparciem w akceptacji siebie po tak trudnych doświadczeniach. Pan Paweł trafnie zmotywował mnie do dalszych działań. Program grupy bardzo trafnie zbiera aktualną wiedzę pomocną w lepszym zrozumieniu siebie i funkcjonowaniu w relacjach. Serdecznie dziękuję.

Fundacja POMOCOWNIA - Warszawa
Monika R.
5/5

Do Fundacji trafiłam przypadkiem, po wielokrotnych terapiach. Gotowa na kolejne miliony monet dostałam się na (o dziwo) bezpłatną terapię. Otrzymałam na niej zupełnie nową dawkę wiedzy dotyczącą moich problemów. Żaden terapeuta nie wykona za nas pracy, ale narzędzia, które otrzymałam pozwoliły mi zrozumieć, że nie jestem „problemem czy też złym czy innym człowiekiem”. Bezpośredniość czy nawet brutalne ukazanie prawdy przez p. Pawła otwiera oczy. Szczerze polecam!

Go up