Kebab GRILL SMAK - Gostyń

Adresa: Poznańska 200a, 63-800 Gostyń, Polska.
Telefon: 788037057.

Odbornost: Fast food.
Další zajímavé informace: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Niezobowiązująca atmosfera, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking, Płatny parking.
Recenze: Tato firma má 74 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.3/5.

📌 Umístění tohoto Kebab GRILL SMAK

Kebab GRILL SMAK Poznańska 200a, 63-800 Gostyń, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Kebab GRILL SMAK

  • Poniedziałek: 10:30–01:00
  • Wtorek: 10:30–01:00
  • środa: 10:30–01:00
  • Czwartek: 10:30–01:00
  • Piątek: 10:30–03:00
  • Sobota: 10:30–03:00
  • Niedziela: 12:00–00:00

Kebab GRILL SMAK

Se encuentra ubicado en Adresa: Poznańska 200a, 63-800 Gostyń, Polska. y puede ser contactado por teléfono en 788037057. Su página web es .

Especialidades

La especialidad de esta tienda es Odbornost: Fast food.

Otras características

Esta tienda ofrece Další zajímavé informace: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Niezobowiązująca atmosfera, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking, Płatny parking.

Opiniones

Según las opiniones, esta tienda tiene una puntuación media de Průměrné hodnocení: 4.3/5.

Opiniones específicas

Los clientes han comentado sobre la variedad de opciones en el menú, especialmente sobre el talerz 5kg, que muchos consideran una delicia. También se ha mencionado que la calidad del producto puede variar, con algunas personas encontrando que el wołowinka está un poco poco salada. Sin embargo, la mayoría de los clientes están satisfechos con su experiencia en general.

Ubicación

Se encuentra ubicado en Poznańska 200a, 63-800 Gostyń, Polska. Lo que facilita su acceso para los clientes que buscan este tipo de restaurantes en la zona.

👍 Recenze na toto Kebab GRILL SMAK

Kebab GRILL SMAK - Gostyń
Gruby T.
5/5

Odwiedziny w dzień otwarcia lokalu. Duża sala do jedzenia, 3 palniki 2 z kulami mocy i jeden z kraftem.

Zamówiłem małe rolo z kraftowa wołowiną i mam mieszane uczucie ponieważ słabo jakoś przyprawiona ta wołowinka. Mięsa dużo w stosunku do surówki.

Fajne pozycje w menu takie jak: talerz 5kg jak u Króla Alibaba w Radzyminie 😉

Trzeba sprawdzić jak będzie za jakiś czas 👍

Kebab GRILL SMAK - Gostyń
Luke
1/5

- czekanie pół godziny przy pustym lokalu i 3 pracownikach
- pół plasterka pomidora, plasterek ogórka i źdźbło czerwonej kapusty położone na kilogram kwaskowej, nieświeżej kapusty pekińskiej. Ewidentna oszczędność na produktach
- ponownie kilo frytek przykryte cienką warstwą mięsa aby sugerować większą ilość mięsa na talerzu. Oszczędności na kliencie i robienie z niego delikatnie mówiąc nieinteligentnego.
- sos czosnkowy: nie czuć czosnku w ogóle. Smakowało jak jakiś jogurt z cukrem.
-cena za ten średni 'ala-kebab na talerzu to 32zł! Polecam każdy inny kebab i restaurację w Gostyniu, tylko nie tu.

Kebab GRILL SMAK - Gostyń
Dawid
1/5

20 minut czekania przy prawie pustym lokalu, miejscami gumowe mięso, obsługa bardzo słabo rozumie po polsku. Zdecydowanie nie tego spodziewałem się za 26zł (duża bułka)
Kebab został wydany tymi samymi, gołymi dłońmi, którymi kasjer przyjmował gotówkę
Nieprzyjemność z jedzenia uzupełnia sos czosnkowy, który obok czosnkowego raczej nie stał. Smakuje bardziej majonezem wymieszanym z jogurtem

Kebab GRILL SMAK - Gostyń
Rysiu M.
1/5

Duży kebab kraftowy 34 zł, mięso gumowate a w smaku bez rewelacji, za długo trzymają w opiekaczu, placek się rozpada, źle zawijają bo dołem sporo ucieka. Jak się je na miejscu to dają do łapy takie gorące że aż parzy, może by właściciel nauczył kolegów podawać na talerzu to możnaby było wtedy zjeść jak cywilizowany człowiek, ogólnie drogo i słabiutko 👎 P.S. po powrocie do domu poczułem jak moje ubrania przeszły tymi zapachami, ostatni raz tam bylem

Kebab GRILL SMAK - Gostyń
Karol J.
3/5

Opinia dotyczy kebaba z tym "lepszym" miesem. Kraftowe to znaczy rzemieślnicze, wyrabiane na miejscu z najlepszych składników. Tutaj nazwę tego mięska mamy trochę nad wyrost. Jest to mięso co prawda złożone z płatów wołowych, lecz jest to półprodukt, już gotowy przywożony z hurtowni, pieczony i scinany. Sprobowałem kebab w bułce. Oto moje wnioski. Zacznę od bułki, niestety jest ona słabej jakości pewnie najtańsza z możliwych, słabej świeżości oraz rozpadającą konsystencją. Mięso w miarę dobre, na bieżąco ścinane. Jestem ciekaw czy przy mniejszym ruchu doner zbytnio się nie przesuszy i nie będzie twarde. Plus, że nie żadna mielonka jak w większości kebsow w mieście. Trochę brakuje mu przypraw oraz słabo wyczuwalne są nuty baraniny, co jest dla mnie minusem, ale w ostatecznym rozrachunku jedno z lepszych. Porcja solidna za co też plus. Duży minus za przekłamanie w Menu. Zamiast sałaty lodowej dostałem kapustę pekińska. Skład "zieleniny" uzupełniała biała kapusta o słodkim posmaku z dodana marchewka, co nie każdy lubi. Pomidora i ogórka znikoma ilość. Sosy to gotówce z butelek, w miarę dobre, współgrały z resztą składników, ale żadna rewelacja. Ogólnie rzecz ujmując kebab taki na 3+, spodziewałem się czegoś lepszego. Cena bardzo wygórowana, do ceny standardowej trzeba dodać 8 zł za lepsze mięso. Kasują też za folię aluminiową do pakowania co już jest przesadą. Kebab jak na Gostyń tak, ale ceny większe niż w berlińskim zagłebiu kebabowym, gdzie wszystko łącznie z bułkami, lawaszami i donerami jest przygotowywane i wypiekane na miejscu i to można nazwać kraftem.

Kebab GRILL SMAK - Gostyń
Fred
3/5

Wziąłem dużego Rollo z serem mięso mieszane i trochę się zawiodłem. Lokal duży i przestronny, wyposażony, obsługa miła i mówiąca dobrze po polsku znając osoby pracujące w takich miejscach.

Ceny moim zdaniem odpowiadające porcji, ale mam kebab moim zdaniem mało wyrazisty i trochę bez smaku. Cała zawartość w trakcie jedzenie wyciekła mi dołem.

Obsługa bardzo miła, miejsce bardzo fajne, brakuje jedynie muzyki moim zdaniem, lecz samo jedzenie mocno średnie. Zobaczymy co będzie dalej

Kebab GRILL SMAK - Gostyń
Alina K.
2/5

Kebab fatalny ! W mięsie same tłuste przejścia jeśli chodzi o kraftowe . Natomiast kula mocno przesmażona .. pan slabo kumający to marny pomysl na obsługę. Na plus zasługuje sos jedynie to

Kebab GRILL SMAK - Gostyń
yourfavangel
5/5

Najlepszy kebab w Gostyniu!
Przepyszne jedzenie w naprawdę dobrych cenach. Idealnie doprawiony, dobrze przypieczony kurczak, składniki świeże i dobrej jakości.
W dużym kebabie rollo bardzo dużo mięsa, co oczywiście jest na plus.
Polecam, można się naprawdę dobrze najeść. 🥙💯

Go up