LodoVisko - Świat lodów - Sochaczew

Adresa: Stefana Żeromskiego 4, 96-500 Sochaczew, Polska.
Telefon: 606819250.

Odbornost: Lodziarnia.
Další zajímavé informace: Na wynos, Dostawa, Posiłki w pojedynkę, Parking dostępny dla osób na wózkach, Kawa, Obsługa kelnerska, Toaleta, Modne, Niezobowiązująca atmosfera, Spokojne, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Recenze: Tato firma má 150 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.6/5.

📌 Umístění tohoto LodoVisko - Świat lodów

LodoVisko - Świat lodów Stefana Żeromskiego 4, 96-500 Sochaczew, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto LodoVisko - Świat lodów

  • Poniedziałek: 11:00–20:00
  • Wtorek: 11:00–20:00
  • środa: 11:00–20:00
  • Czwartek: 11:00–20:00
  • Piątek: 11:00–20:00
  • Sobota: 11:00–20:00
  • Niedziela: 11:00–20:00

LodoVisko - Świat lodów

LodoVisko - Świat lodów se encuentra en la dirección Stefana Żeromskiego 4, 96-500 Sochaczew, Polska. Este lugar es conocido por su especialidad en lodziarnia (heladería).

Características

  • Ofrecen servicio de wynos (para llevar) y dostawa (entrega a domicilio).
  • Tienen posiłki w pojedynkę (platos individuales) y parking accesible para personas en silla de ruedas.
  • Proporcionan café y servicio de obsługa kelnerska (atención de meseros).
  • Tienen toilette (baños) y un ambiente moderno y relajado.
  • Aceptan tarjetas de débito, crédito y pagos móviles NFC.
  • Son adecuados para niños.

Ubicación

La ubicación de LodoVisko - Świat lodów en Sochaczew, Polonia, es favorable para los amantes de los helados que buscan una experiencia única. El hecho de que ofrezcan servicio a domicilio también hace que sea más accesible para aquellos que no pueden desplazarse hasta la tienda.

Información recomendada

Si estás buscando una heladería en Sochaczew, LodoVisko - Świat lodów es una excelente opción. Con una calificación promedio de 4.6/5 en Google My Business con 150 opiniones, es un lugar que merece ser visitado. Aunque algunas opiniones mencionan que el tiempo de espera puede ser largo y que no siempre la atención es amable, en general, las opiniones son positivas, destacando la calidad de los helados.

Información de contacto

Puedes contactarlos a través del número de teléfono 606819250.

👍 Recenze na toto LodoVisko - Świat lodów

LodoVisko - Świat lodów - Sochaczew
Nadix _.
3/5

Lody tajskie super. Obsługa jeśli jest Pan który robi tajskie to jest miło bo nawet można zamienić słowo, ale kolejny raz trafiliśmy na dwie gwiazdy, które pracują tam jak za karę i robią wszystko z łaską, a na dodatek lodów tajskich nie chce im się robić i nie raz usłyszeliśmy że czas oczekiwania jest 20/30 min a dostawaliśmy do 10 min. Ps jesteśmy co niedziela

LodoVisko - Świat lodów - Sochaczew
Jan
1/5

Byłem z dziećmi na lodach w piątek i spotkała mnie dość nie miła sytuacja. Dziewczyna (szczupła, blondynka) siedziała przed lodziarnią paląc papierosa i nie miała chęci nas obsłużyć. Po dłuższej chwili z fochem zostaliśmy obsłużeni.(Dostaliśmy bezy zamiast pianek o które prosiliśmy )

LodoVisko - Świat lodów - Sochaczew
Paweł J.
5/5

Byłbym hipokryta zachwalając lody,ktorych jeszcze nie jadłem,ale 5 gwiazdek z Mojej strony dla właściciela za uratowanie rodzinnej imprezy😉

LodoVisko - Świat lodów - Sochaczew
Michał P.
5/5

Taka sytuacja:
- Dzień dobry, mogę kupić sam wałek dla dziecka?
- (Pani z uśmiechem) Kupić nie, będzie za darmo.

Nie wiem jak lody, ale polecam za podejście do klienta.

LodoVisko - Świat lodów - Sochaczew
Piotr M.
2/5

Lody słodkie jak miód, do tego całość wyglądała jak... No sami zobaczcie jak co. Nie zgrabnie nałożone i przypominające to co wiadć na fotkach i na pewno nie lody.
Obsluga miła.
Z całego tego dania najlepszy był wafelek.

LodoVisko - Świat lodów - Sochaczew
Rozi N.
5/5

tanie i wielkie porcje lodow, polecam bardzo, napewno wroce

LodoVisko - Świat lodów - Sochaczew
Bartłomiej S.
5/5

Pyszne lody i pan z obsługi bardzo miły polecam 😄

LodoVisko - Świat lodów - Sochaczew
Radek S.
5/5

Dzisiejsza wizyta całą rodziną na lodach okazała się strzałem w dziesiątkę. Dwie przesympatyczne dziewczyny, pyszne lody, dzieci zachwycone. Polecam to miejsce w 100% a dziewczyna w loczkach co podawała lody MEGA podejście do klienta!! Na pewno wrócimy 😀

Go up