Restauracja Łódź - Łódź

Adresa: Piotrkowska 190, 90-004 Łódź, Polska.
Telefon: 500048383.
Webová stránka: restauracja-lodz.choiceqr.com
Odbornost: Restauracja.
Další zajímavé informace: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dobra kawa, Dobre desery, Duży wybór herbat, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Posiłki w pojedynkę, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Szybka przekąska, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Kameralne, Niezobowiązująca atmosfera, Spokojne, Grupy, Turyści, Możliwe rezerwacje, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy.
Recenze: Tato firma má 199 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.4/5.

📌 Umístění tohoto Restauracja Łódź

Restauracja Łódź Piotrkowska 190, 90-004 Łódź, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Restauracja Łódź

  • Poniedziałek: 10:00–21:00
  • Wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • Czwartek: 10:00–21:00
  • Piątek: 10:00–23:00
  • Sobota: 10:00–23:00
  • Niedziela: 10:00–21:00

Informace o Restauraci Łódź

Restaurace Łódź se nachází na adrese Piotrkowska 190, 90-004 Lodž, Polsko. Je to místo, které se specializuje na služby restaurace. Je dostupné na 500048383 a také na webová stránka restauracia-lodz.choiceqr.com.

Charakteristiky

  • Odbornost: Restaurace.
  • Další zajímavé informace:
    • Ogródek
    • Na wynos
    • Na místě
    • Dobra kava
    • Dobre desery
    • Duży wybór herbat
    • Śniadanie
    • Obiad
    • Kolacja
    • Posiłki w pojedynkę
    • Miejsca dla osób na wózkach
    • Parking dostępny dla osób na wózkach
    • Wejście dostępne dla osób na wózkach
    • Alkohol
    • Alkohol wysokoprocentowy
    • Jedzenie późnym wieczorem
    • Kawa
    • Koktajle
    • Małe porcje
    • Piwo
    • Szybka przekąska
    • Wino
    • Śniadanie
    • Późne śniadanie
    • Obiad
    • Kolacja
    • Desery
    • Miejsca siedzące
    • Bar na místě
    • Toaleta
    • Kameralne
    • Niezobowiązująca atmosfera
    • Spokojne
    • Grupy
    • Turyści
    • Możliwe rezerwacje
    • Karty kredytowe
    • Menu dla dzieci
    • Odpowiednie dla dzieci
    • Bezpłatny parking
    • Bezpłatny parking przy ulicy

Recenze

Tato firma má 199 recenzí na Google My Business s průměrným hodnocením 4.4/5.

Mnozí zákazníci zdůrazňují pěkné jídlo a příjemnou atmosféru. Restaurace je známa svým přátelským personálem a kvalitním jídlem. Je to místo, které se doporučuje pro každou příležitost, včetně oslav a setkávání s rodinou a přáteli.

Zajímavostí je, že restaurace nabízí možnost jídla na místě i na odnést. Je také dobře přístupné pro osoby s invalidní vozíky a nabízí bezplatnou parkovací možnost.

Zdroj: restauracja-lodz.choiceqr.com

👍 Recenze na toto Restauracja Łódź

Restauracja Łódź - Łódź
VIKTORYIA T.
5/5

Pyszne jedzenie i cudowna atmosfera!
Bardzo piękna i przytulna restauracja — czysto, schludnie i z klimatem. Jedzenie przepyszne, porcje solidne, a koktajle alkoholowe naprawdę smaczne. Dla osób, które nie piją alkoholu, dostępne są także koktajle 0%. Świętowaliśmy w kameralnym gronie urodziny przyjaciółki — restauracja przygotowała dla niej słodki komplement w postaci deseru, co było bardzo miłym gestem. Obsługiwał nas Piotr — niezwykle uprzejmy i uważny kelner. Byliśmy zachwyceni! Bardzo dziękujemy i życzymy restauracji dalszego rozwoju oraz wielu zadowolonych gości!

Restauracja Łódź - Łódź
Anna S.
4/5

Jedzenie dobre, ciekawe kompozycje drinków, klimat całkiem ok. Atmosfera luźna. Miejsce w którym można się spotkać ze znajomymi, ale też na rodzinny obiad. Do maksymalnej oceny troszkę mi brakuje, bo w Łodzi jest kilka miejsc zdecydowanie wyróżniających się, natomiast na pewno nie wyjdzie się rozczarowanym.

Restauracja Łódź - Łódź
Valentyna S.
5/5

Byliśmy w tym restauracji i to było niesamowite doświadczenie! Jedzenie było przepyszne. Koktajl również był wyjątkowy – idealnie przygotowany. A barista, Petryk, był super – miły, profesjonalny i naprawdę dbał o to, żeby wszystko było perfekcyjne. Z pewnością wrócimy i polecamy wszystkim!

Restauracja Łódź - Łódź
TheEwelinam
4/5

Plusy:
Czysto, przyjemnie, bardzo miła obsługa. Potrawy podane bardzo ładnie. Dodatkowe punkty za wyposażenie łazienek (osłony na sedes, środki czystości dla kobiety itp). Porcje spore. Ciekawe menu koktajli, duży wybór alkoholowych i bezalkoholowych.
Menu dla dzieci zróżnicowane.
I w ogóle menu zróżnicowane. Ale..

Minusy/wątpliwości:
Wielu punktów z karty nie było, np żeberek. Barszcz ukraiński podobno smaczny (ja nie jadłam tylko członek rodziny). Golonka - plus za chrupiącą skórkę. Ale było bardzo dużo tłuszczu (w mojej porcji, mąż miał troszkę lepiej ale też bez szału), a mięsa prawie wcale. I nie było delikatne, tylko trochę gumiaste. Ziemniaki chyba wcale nie posolone, za to kapusta bardzo słona. Jeśli chodzi o golonkę to ja po prostu jadłam w życiu dużo lepsze, więc tutaj byłam trochę zawiedziona. Dlatego odjęłam 1 gwiazdkę w jedzeniu.

Ogólnie - wrócę, żeby spróbować coś innego, bo na chwilę obecną mam mieszane uczucia i czuję niedosyt. Mam nadzieję że następnym razem będą dostępne żeberka i że mnie mile zaskoczą.

Plus za zniżkę 10% na paragonie do sklepu ukraińskiego, który jest na przeciwko. (Life hack - kupując w sklepie też otrzymacie 15% zniżki na restaurację).

Restauracja Łódź - Łódź
Szymon G.
5/5

Pyszne miejsce. Zamówiliśmy przystawkę z wątróbką mimo że nie lubię wątróbki. Było pyszne. Do tego żeberka i Fish and chips. Na deser czekoladowy fundant oraz drinki do picia. Ten kawowy rzeczywiście jest ciężki i nie dałem rady go wypić.
Polecam i na pewno wrócę.

Restauracja Łódź - Łódź
Vitco T. C.
5/5

Byliśmy dzisiaj na kolacji. Cudowne miejsce, dało się już wyczuć otulający, ciepły, świąteczny klimat, dzięki wspaniałemu udekorowaniu sali oraz muzyce.
Bogate, niebanalne menu 👌🏼
Jedzenie oceniam 10/10, drinki 11/10. Polecam serdecznie, my na pewno wrócimy ❤️

Restauracja Łódź - Łódź
Kamila Z.
5/5

"Przepyszne jedzenie, solidne porcje i przystępne ceny – idealne miejsce na każdą okazję! 🍴
Wnętrze jest pięknie zaaranżowane, tworząc przytulną i elegancką atmosferę. Zdecydowanie polecam! 💖

Restauracja Łódź - Łódź
Łukasz M.
5/5

Bardzo dobra restauracja. Jedzenie na 5! Wystrój, klimat, muzyka, obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrawiam ze Szczecina i mam nadzieję jeszcze wrócić na żeberka.

Wcześniej zrezygnowaliśmy z 3 restauracji w samym centrum Piotrkowskiej. Przeszliśmy się kawałek dalej i nie żałujemy ani trochę.

Dziękuję

Go up